Martin KEPY

Odkazy:

SOUNDCLOUD – Martin Kepy

MIXCLOUD – Martin Kepy / Gat Electra


104_0398Narodil se v roce 1986 ve Znojmě. Jeho první kontakt s elektronickou hudbou nastává na počátku 90. let. V roce 2002 instaluje do svého PC první softwarové samplery. Tímto pomalu vytváří smyčky, které mixuje tak dlouho, až z nich vychází jednoduché tracky. Určitý zlom pro něj nastává v roce 2003, kdy jeho skladba Fluidum zaznívá ve znojemském klubu Gogo. Krátce na to poznává minimal, který jej oslovuje a začíná dále ovlivňovat jeho tvorbu.

Od roku 2007 se jako DJ presentuje rovněž minimalem, slyšet od něj můžete také progressive, techhouse, electro. V roce 2008 mu vychází první oficiální release Statik. Na něj dále navazuje jeho další originální produkce. Momentálně se věnuje práci ve studiu. Produkuje s občasným hraním. Je jedním ze zakladatelů konceptu Gat Electra a rovněž rezidentem stejnojmenné noci. Má za sebou několik vystoupení, klasických setů, live setů.

Delší dobu spolupracuje s producentem Iarym D v rámci live actu, dále potom se svým bratrem jako projekt Kepy and VK Studio. V jeho domácí dilně se nachází několik hitovek. Skladby jako Puls It, Descent jsou pevnou součástí mezinárodních kompilací labelu Naked records.